Botanix - časopis o rastlinách a záhradkárčení

Čítanie časopisov KPR

Záhradkárska výstava Jahrada 2011

Jeseň je obdobím, kedy máme poslednú možnosť ešte niečo urobiť pre záhradu skôr ako začne zimný odpočinok. Záhradu treba na zimu pripraviť, aby nám na jar opäť mohla prinášať radosť. Od 28. do 29. októbra 2011 sa na trenčianskom výstavisku bude konať 2. ročník výstavy JAHRADA. Ide o špecializovanú výstavu zameranú na okrasné dreviny, ovocné stromy, potreby pre záhradkárov a potreby na výzdobu hrobov k pamiatke zosnulých. Súčasťou výstavy bude odovzdávanie ocenení 16. ročníka celoslovenskej súťaže o najkrajšie jablko a hrušku roka.

Spoluorganizátorom výstavy je Slovenský zväz záhradkárov a jej odbornú úroveň zaručuje záštita Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR a odborná garancia Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre. Odbornými garantmi výstavy sú Slovenského zväzu záhradkárov, Slovenská ovocinárska únia a Český záhradkársky zväz.

foto

Návštevníci si budú môcť vybrať z ponuky rastlinných materiálov, doplnkov a pomôcok na pestovanie rastlín, agrochémie, vinohradníctva a ovocinárstva, zariadení a pomôcok na zber, prepravu, skladovanie, spracovanie a konzerváciu ovocia a zeleniny ako aj smútočných dekorácii.

foto
foto

Chcem tu mať svoju reklamu...

««« Predchádzajúci text: Jarná výstava Flora Olomouc 2011 - Záhrada Hesperidiek plná kvetín Nasledujúci text: Flóra Olomouc leto 2011: Rajský dvor plný kvetín a byliniek »»»

Piatok 8.7.2011 21:20 | vytlačiť | Záhradkárske výstavy

KPR sa predstavuje

Logo Klubu pestovateľov rastlín
Klub pestovateľov rastlín je dobrovoľné združenie záhradkárov, ktoré spája amatérskych i profesionálnych pestovateľov rastlín z celého sveta. Svojím členom i nečlenom pomáha už 16 rokov získavať vzácne druhy rastlín prostredníctvom celosvetovej siete dodávateľov. Čítať viac...

Kategórie: Všetky Botanix Exotické rastliny Hliva ustricová Hľuzovky Ihličnany Indonézia Kvetnaté lúky Mrazuvzdorné palmy Mäsožravé rastliny Naše rastliny Návody na pestovanie rastlín Ohrozené rastliny Palmy Testy Tropické ovocie Trávnik Vodné a močiarne rastliny Záhradkárske výstavy Záhradné dreviny Škodcovia rastlín

Chcem tu svoju reklamu...