Botanix - časopis o rastlinách a záhradkárčení

Čítanie časopisov KPR

Letná výstava Flóra Olomouc 2011: Ruže, bylinky a kaktusy

Ďalšia výstavná akcia, ktorej sa otvorí Výstavisko Flóra Olomouc, bude letná záhradnícka výstava a veľtrh Flóra Olomouc – a to vo dňoch 18. až 21. augusta. Srdečne pozývame všetkých záhradníkov, záhradkárov, milovníkov a priaznivcov letných kvetín, ruží, ale aj byliniek a kaktusov – lebo i o nich, a hlavne o nich, bude letná etapa najväčšej a najstaršej záhradníckej výstavy v Česku.

Hlavná expozícia s názvom Rajský dvor čiže Bylinkové a voňavé záhrady zaujme návštevníkov nielen pestrou krásou, ale aj neopakovateľnou vôňou byliniek, liečivých a koreninových rastlín. Súčasťou výstavy bude okrem kvetín i veľká prehliadka kaktusov a sukulentov, expozície okrasných drevín, trvaliek, balkónových rastlín, či letného ovocia – a samozrejme záhradnícke trhy!

A teraz dobrá správa pre všetkých, ktorí sa už v predstihu rozhodnú pre návštevu letnej kvetinovej Flóry Olomouc: Ak si objednáte a zakúpite minimálne 20 vstupeniek najneskôr do 29. júla, získate ich s 20 percentnou zľavou! Vstupenky na výstavu platia na vstup do zbierkových skleníkov a botanickej záhrady výstaviska a môžete využiť aj v rámci akcie „S plavkami na Flóru“: na vstupenku z výstavy získate v olomouckom akvaparku taktiež 20% zľavu na vstupnom.

Plné vstupné je 100 Kč, zľavnené (pre dôchodcov a študentov) – 80 Kč, deti od 6 do 15 rokov – 40 Kč, rodinné vstupné (dvaja dospelí + 1 až 4 deti) – 210 Kč. Zdarma je vstup na výstavu pre deti do 10 rokov v sprievode rodičov a návštevníkov s preukazom ZŤP a ZŤP – P. Vstup do všetkých pavilónov včítane galérie hlavného pavilónu A je bezbariérový.

Chcem tu mať svoju reklamu...

««« Predchádzajúci text: Flóra Olomouc leto 2011: Rajský dvor plný kvetín a byliniek Nasledujúci text: Kúkoľ poľný (Agrostemma githago) »»»

Piatok 8.7.2011 21:53 | vytlačiť | Záhradkárske výstavy

KPR sa predstavuje

Logo Klubu pestovateľov rastlín
Klub pestovateľov rastlín je dobrovoľné združenie záhradkárov, ktoré spája amatérskych i profesionálnych pestovateľov rastlín z celého sveta. Svojím členom i nečlenom pomáha už 16 rokov získavať vzácne druhy rastlín prostredníctvom celosvetovej siete dodávateľov. Čítať viac...

Kategórie: Všetky Botanix Exotické rastliny Hliva ustricová Hľuzovky Ihličnany Indonézia Kvetnaté lúky Mrazuvzdorné palmy Mäsožravé rastliny Naše rastliny Návody na pestovanie rastlín Ohrozené rastliny Palmy Testy Tropické ovocie Trávnik Vodné a močiarne rastliny Záhradkárske výstavy Záhradné dreviny Škodcovia rastlín

Chcem tu svoju reklamu...